Bakıda birinci Beynəlxalq “Caspian Energy Forum - 2014” keçirilir
Elman Nəsirov: Azərbaycanın atdığı bütün addımlar milli maraqlardan qaynaqlanır və onun müdafiəsinə xidmət edir
Kamboca Krallığının Baş nazirinin Azərbaycana rəsmi səfəri başa çatmışdır
Prezident İlham Əliyev “Nəqliyyat haqqında” Qanunda dəyişikliklər edilməsi barədə” Qanunun tətbiqi haqqında Sərəncam imzaladı
Xələf Xələfov: Konfransda Xəzəryanı ölkələrin dövlət başçılarının Həştərxanda keçiriləcək Zirvə görüşündə qəbul ediləcək yekun sənədin razılaşdırılması ilə bağlı bir çox prinsipial məsələlərdə ümumi r
Prezident İlham Əliyev “Azərbaycan Respublikasının xarici ölkələrdə və beynəlxalq təşkilatlarda fəaliyyət göstərən diplomatik nümayəndəliklərində qulluq edən şəxslərin icbari sığortası haqqında” Qanun
Liviyanın Baş naziri Bakıda keçiriləcək II Qlobal Müştərək Cəmiyyətlər Forumunda iştirak edəcəkdir
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev “Tibbi sığorta haqqında” Qanunda dəyişikliklər edilməsi barədə” Qanunun tətbiqi haqqında Sərəncam imzaladı
Görkəmli xanəndə Keçəçioğlu Məhəmmədin 150 illik yubileyi qeyd ediləcəkdir
Prezident İlham Əliyev “Texniki təhlükəsizlik haqqında” Qanunda dəyişikliklər edilməsi barədə” Qanunun tətbiqi haqqında Sərəncam imzaladı
Mayın əvvəlində Tbilisidə Azərbaycan, Türkiyə və Gürcüstan prezidentlərinin iştirakı ilə görüş keçiriləcək
Prezident İlham Əliyev “Avtomobil yolları haqqında” Qanunda dəyişikliklər edilməsi barədə” Qanunun tətbiqi haqqında Sərəncam imzaladı
Prezident İlham Əliyev Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyası əməkdaşlarının “Tərəqqi” medalı ilə təltif edilməsi haqqında Sərəncam imzaladı