YENİ AZƏRBAYCAN PARTİYASI

Yeni Azərbaycan Partiyası dünənin, bu günün və gələcəyin partiyasıdır!
ÜZVLƏRİN SAYI: 0
BİZƏ YAZIN

YENİ AZƏRBAYCAN PARTİYASINI AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI MİLLİ MƏCLİSİNDƏ TƏMSİL EDƏN DEPUTATLAR

 

Talıbov Vasif Yusif oğlu

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi

 

 

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

2 saylı Şərur seçki dairəsi      

 

 

İbrahimov Eldar Rza oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi

 

 

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi   

 

 

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi      

 

 

Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi              

  

 

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi                      

 

 

Zabelin Mixail Yuryeviç

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

 

 

Əliyev Rauf Asif oğlu

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

 

 

Əliyeva Mehriban Arif qızı

14 saylı Xəzər seçki dairəsi               

  

 

Məmmədov Hikmət Baba oğlu

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi       

  

 

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

  

 

Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

 

 

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

  

 

Cəbrayılova Dilarə Məmmədağa qızı

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

  

 

Hacıyev Şəmsəddin Hümmət oğlu

29 saylı Səbail seçki dairəsi              

 

 

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

  

 

Abıyev Ağacan Qulam oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

 

 

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi    

  

 

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

 

 

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi           

 

 

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi 

 

 

Fətiyev Xanlar Nuru oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

 

 

Quliyev Musa İsa oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi  

 

 

Xəlilov Mirzəcan Mirzəmməd oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi  

 

 

Mirkişili Tahir Famil oğlu

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

 

 

Babayev Muxtar Bahadur oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi        

  

 

Əsədov Oqtay Sabir oğlu

45 saylı Abşeron seçki dairəsi                      

  

 

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi      

 

 

Məmmədov İlham Kazım oğlu

48 saylı Yevlax seçki dairəsi                                                

 

 

Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi     

 

 

Badamov Azər Camal oğlu

51 saylı Qusar seçki dairəsi                          

  

 

Abramov Yevda Sasunoviç

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi     

 

 

Süleymanov Tahir Süleyman oğlu

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

 

 

Səlimov Eldəniz Adil oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

 

 

Əliyev İlham Əli Səftər oğlu

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi  

   

 

Rəhimzadə Arif Qafar oğlu

61 saylı Neftçala seçki dairəsi          

  

 

Quliyev Elçin Bəybala oğlu

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

 

 

Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

 

 

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi     

 

 

Həsənov Malik Əvəz oğlu

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi                       

 

 

Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi                       

 

 

Əliyev Nəriman Əlibala oğlu

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

 

 

Rəcəbli Hadi Musa oğlu

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

 

 

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi        

 

 

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

 

 

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

77 saylı Astara seçki dairəsi  

 

 

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

78 saylı Lerik seçki dairəsi    

 

 

Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu

79 saylı İmişli seçki dairəsi                           

  

 

İsmayılov Şahin Əmir oğlu

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi                     

 

 

Rzayev Tahir Musa oğlu

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi         

 

 

Muradova Bahar Əvəz qızı

84 saylı Füzuli seçki dairəsi                                      

 

 

Nəsirov Elman Xudam oğlu

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

 

 

Osmanov Cavid Həmid oğlu

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi

 

 

Hüseynov Vüsal Afqan oğlu

91 saylı Ucar seçki dairəsi                

 

 

Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

 

 

Qafarova Sahibə Əli qızı

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

 

 

Əliyeva Sona Sakit qızı

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi    

 

 

Bayramov Kamran Fərhad oğlu

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

 

 

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi                   

 

 

Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

  

 

Cəfərov Nizami Qulu oğlu

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi                     

 

 

Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

109 saylı Balakən seçki dairəsi         

  

 

Əliyeva Kamilə Əli Ağa qızı

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi                  

  

 

Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi      

  

 

Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

  

 

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

 

 

Şahverdiyev Astan Nuşrəvan oğlu

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi      

 

 

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

121 saylı Laçın seçki dairəsi             

 

 

Qurbanov Cavid Qənbər oğlu

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi        

 

 

Məmmədov Elman Camal oğlu

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

 

 

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi