YENİ AZƏRBAYCAN PARTİYASI

Yeni Azərbaycan Partiyası dünənin, bu günün və gələcəyin partiyasıdır!
ÜZVLƏRİN SAYI: 0
BİZƏ YAZIN

BINƏQƏDİ RAYONU

1993-cü ilin mart ayının 7-də təsis konfransı olmuşdur.
Üzvlərin sayı: 15 570 nəfər
Ərazi ilk partiya təşkilatlarının sayı: 189
Ünvan: Bakı şəhəri,AZ 1130, Binəqədi rayonu, Azadlıq pros., Heydər Əliyev adına istirahət parkı
Əlaqə telefonları: Tel/Fax 012-561-83-50, 012-562-93-13, 012-562-21-00
E-mail: binaqadiyap@mail.ru

  1. Abbasəliyev Ziyad Məhəmmədəli oğlu
  2. Axundov İsfəndiyar Məhəmməd oğlu
  3. Allahverdiyev Elxan Şamil oğlu
  4. Bayramov Qüdsi Həsən oğlu
  5. Daşdəmirov Rasim Bayram oğlu
  6. Əliyev Mürsəl İldırım oğlu
  7. Əliyeva Aygün  Nazif qızı
  8. Əliyeva Aytac Pərviz qızı
  9. Əsgərov Hüseyn Abbas oğlu
  10. Fərzəliyev Əliyar Əmrah oğlu
  11. Göyüşov Ramiz Cahandar oğlu
  12. Hacıyev Fədai Tofiq oğlu
  13. Həsənzadə İsaq Kərəm oğlu
  14. Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu
  15. Hüseynov Elçin Məmməd oğlu
  16. Hüseynov Hümbət Rəhim oğlu
  17. İbrahimov Eldar Rza oğlu
  18. İsmayılov Vüsar  Qəşəm oğlu
  19. İsmayılzadə Füzuli Ağaqulu oğlu
  20. Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
  21. Məmmədov Məmməd Əhməd oğlu
  22. Orucova Adilə Murad oğlu
  23. Süleymanov İlqar Qəzənfər oğlu
  24. Zeynalov Yolçu İdris oğlu
  25. Zeynalova Tünzalə Həsən qızı
  1. Abbasəliyev Ziyad Məhəmmədəli oğlu
  2. Abbasov Yəhya Müseyib oğlu
  3. Abdulkərimov Arzuman Səid oğlu
  4. Ağayev Yusif Qiyas oğlu
  5. Axundov İsfəndiyar Məhəmməd oğlu
  6. Allahverdiyev Elxan Şamil oğlu
  7. Alıyev Yusif  İmrayıl oğlu
  8. Babayeva Səkinə Rəşid qızı
  9. Bayramov Qüdsi Həsən oğlu
  10. Budaqova Rəfiqə Maqsud qızı
  11. Butayev Hikmət Seyfulla oğlu
  12. Cabbarlı Sitarə Fərman qızı
  13. Cahanov İsa Məmmədhəsən oğlu
  14. Cəbrayılov Əhmədağa Məmmədmehdi oğlu
  15. Cəfərova Bənövşə Əkbər qızı
  16. Dadaşov Elman Mirzəağa oğlu
  17. Daşdəmirov Rasim Bayram oğlu
  18. Dəmirçiyeva Məhəbbət Dəyirman qızı
  19. Əhmədov Qəzənfər Rövşən oğlu
  20. Əhmədov Puşkin Kamaləddin oğlu
  21. Əkbərova Hökümə Qoşunalı qızı
  22. Əliyev Çingiz Sabir oğlu
  23. Əliyev Mürsəl İldırım oğlu
  24. Əliyeva Aygün  Nazif qızı
  25. Əliyeva Aytac Pərviz qızı
  26. Əsgərov Hüseyn Abbas oğlu
  27. Fərzəliyev Əliyar Əmrah oğlu
  28. Göyüşov Ramiz Cahandar oğlu
  29. Hacıyev Fədai Tofiq oğlu
  30. Hacıyev Fərhad Bəyalı oğlu
  31. Hacıyeva Almaz Nəsir qızı
  32. Həsənzadə İsaq Kərəm oğlu
  33. Həşimova Gülnarə İbrahim qızı
  34. Hümbətov Məhəbbət Şəmşəd oğlu
  35. Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu
  36. Hüseynov Elçin Məmməd oğlu
  37. Hüseynov Hümbət Rəhim oğlu
  38. Hüseynova Xuraman Fazil qızı
  39. Xəlilova Xatirə Səyyaf qızı
  40. İbrahimov Eldar Rza oğlu
  41. İbrahimova Gülbahar Nemət qızı
  42. İbrahimova Məlahət İsmayıl qızı
  43. İmanov Elnur Elxan oğlu
  44. İsmayılov Fərhad Allahverdi oğlu
  45. İsmayılov Vüsar  Qəşəm oğlu
  46. İsmayılzadə Füzuli Ağaqulu oğlu
  47. Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
  48. Quliyeva Sona Rafiq qızı
  49. Mahmudov Nəbi Məcid oğlu
  50. Məmmədov Məmməd Əhməd oğlu
  51. Məmmədov Mübariz Hidayət oğlu
  52. Mirzəyev Müşfiq Həsən oğlu
  53. Musayev Ağabala Nəriman oğlu
  54. Namazov İsgəndər Məmməd oğlu
  55. Nəbiyev Akif Musa oğlu
  56. Nəzərov Nadir Kazım oğlu
  57. Novruzov Nizami Fərman oğlu
  58. Orucova Adilə Murad qızı
  59. Piriyev İftixar Fərhat oğlu
  60. Rüstəmova Narınc Məsud qızı
  61. Sultanova Aytən İxtiyar qızı
  62. Süleymanov İlqar Qəzənfər oğlu
  63. Süleymanov Tofiq İbrahim oğlu
  64. Şiriyev Bəhram Qəzənfər oğlu
  65. Tağıyeva Zinyət Vəli qızı
  66. Zeynalov Yolçu İdris oğlu
  67. Zeynalova Tünzalə Həsən qızı

Göyüşov Ramiz Cahandar oğlu

Binəqədi rayon təşkilatının IX konfransında sədr seçilmişdir.

Qadınlar şurasının sədri - Əliyeva Aytac Pərviz qızı

Gənclər təşkilatının sədri - Nəbiyev Fəsli Nəbi oğlu