YENİ AZƏRBAYCAN PARTİYASI

Yeni Azərbaycan Partiyası dünənin, bu günün və gələcəyin partiyasıdır!
ÜZVLƏRİN SAYI: 0
BİZƏ YAZIN

SUMQAYIT ŞƏHƏRİ

 

1993-cü il fevralın 20-də təsis konfransı olmuşdur. 
Üzvlərin sayı: 25 545 nəfər
Ərazi ilk partiya təşkilatlarının sayı: 319
Ünvan: Sumqayıt şəhər, Nizami küçəsi 16, 5-ci məhəllə
Əlaqə telefonları: 018) 65-4-00-17
E-mail: yap_sumqayit@yahoo.com

 

  1. Fərəcov Zakir Fərəc oğlu
  2. Abuşov Şakir Zəkəriyyə oğlu
  3. Allahverdiyev Orucəli Şahvəli oğlu
  4. Babayev Muxtar Bahadur oğlu
  5. Cəlilova Nazilə Yavər qızı
  6. Cəfərova Nigar Əlosman qızı
  7. Əliyev Aqşin Vaqif oğlu
  8. Əsədov Sultan Misir oğlu
  9. Ənsərov Vəzirxan Nəbi oğlu
  10. Hüseynov Elxan Bahadur oğlu
  11. Hüseynov Ramiz Ağəli oğlu
  12. Xəlilov Elmar Şirinbala oğlu
  13. Xəlilov Mirzəcan Mirzəmməd oğlu
  14. İsmayılov Eldar Vəkil oğlu
  15. Kərimov Qüdrət Osman oğlu
  16. Quliyev Təbrik Müzəffər oğlu
  17. Mahmudov Əvəz Cəlal oğlu
  18. Məmmədov Ceyhun Vəli oğlu
  19. Mirkişili Tahir Famil oğlu
  20. Rəcəbli Təranə Zakir qızı
  21. Sadıxova Səkinə Müzəffər qızı
  22. Səmədov Teymur Qırımxan oğlu
  23. Zeynalov Akif Rəsul oğlu
  1. Fərəcov Zakir Fərəc oğlu
  2. Abbasov Rahib Abduləli oğlu
  3. Abdullayeva Leyla Arif qızı
  4. Abdullayev Rafiq Əkbər oğlu
  5. Abışov Şakir Zəkəriyyə oğlu
  6. Allahverdiyev Orucəli Şahvəli oğlu
  7. Alışov Mövsüm Ədil oğlu
  8. Aslanov Fuad Alxan oğlu
  9. Aslanov Zahid Qulu oğlu
  10. Babayev Qeybulla Ağakişi oğlu
  11. Babayev Muxtar Bahadur oğlu
  12. Bədəlov Elxan Həsən oğlu
  13. Bəşirov Mübariz Telman oğlu
  14. Cəfərova Nigar Əlosman qızı
  15. Cəlilova Nazilə Yavər qızı
  16. Cümşüdova Gülrəng Nəsir qızı
  17. Eyvazov Rəfael Qurban oğlu
  18. Əliyev Gündüz Aydan oğlu
  19. Əliyev Aqşin Vaqif oğlu
  20. Əliyeva Leyla Əli qızı
  21. Əliyev Zakir Sahib oğlu
  22. Əhədov Kamil Ağamirzə oğlu
  23. Əhmədov Xəndan Mürsəl oğlu
  24. Əsədov Soltan Misir oğlu
  25. Əmirov Əli Mənsimalı oğlu
  26. Ənsərov Vəzirxan Nəbi oğlu
  27. Əzimov Əzim Əliheydər oğlu
  28. Hacızadə Tərlan Əziz oğlu
  29. Həsənov Eldar Əhmədəli oğlu
  30. Həsənov Musa Süleyman oğlu
  31. Hüseynov Darvin Əli oğlu
  32. Hüseynov Elxan Bahadur oğlu
  33. Hüseynov Fəzail Ağalar oğlu
  34. Hüseynov Ramiz Ağəli oğlu
  35. Hüseynov Tofiq Gülmalı oğlu
  36. Hüseynov Sevindik İsa oğlu
  37. Xəlilov Aydın Rafiq oğlu
  38. Xəlilov Elmar Şirinbala oğlu
  39. Xəlilov Mirzəcan Mirzəmməd oğlu
  40. İmaməliyev Asif Ağalar oğlu
  41. İsmayılov Eldar Vəkil oğlu
  42. İsmayılov Faiq Qəzənfər oğlu
  43. İslamova Olya Zəbi qızı
  44. İsmayılova Mətanət Yaşar qızı
  45. Kazımov Fərman Vəli oğlu
  46. Kərimov Faiq Alməmməd oğlu
  47. Kərimov Qüdrət Osman oğlu
  48. Qasımov Ucal İldırım oğlu
  49. Qəhrəmanov Vaqif İmran oğlu
  50. Qiyasova Günel Xanbala qızı
  51. Qiyasov Mirağa Şahbudağ oğlu
  52. Quliyev Telman Dadaş oğlu
  53. Quliyev Təbrik Müzəffər oğlu
  54. Quliyev Sahib Abbas oğlu
  55. Quliyev Akif İsağa oğlu
  56. Mahmudov Əvəz Cəlal oğlu
  57. Mahmudova Nərgiz Mahmud qızı
  58. Məhərrəmov Mətləb Möhübbət oğlu
  59. Məhərrəmov Möhübbət Fərman oğlu
  60. Məmmədov Ceyhun Vəli oğlu
  61. Məmmədov Cəlal Alşan oğlu
  62. Məmmədov Əhməd İbrahim oğlu
  63. Məmmədli Müşfiq Fazil oğlu
  64. Mirkişili Tahir Famil oğlu
  65. Musayev Bəxtiyar Vəli oğlu
  66. Mutafayev Rahim Hizay oğlu
  67. Mustafayev Valid Mustafa oğlu
  68. Nağıyeva Tərlanə Yavər qızı
  69. Namazov Nizami Rza oğlu
  70. Nuriyev Aftandil Ələsgər oğlu
  71. Orucov Fərman Elman oğlu
  72. Pirquliyeva Mətanət Səfər qızı
  73. Rəcəbli Təranə Zakir qızı
  74. Rəhimov Fəxrəddin Ağarəhim oğlu
  75. Rzayev Nasir Yasər oğlu
  76. Rüstəmov Xannı İsa oğlu
  77. Sadıxova Səkin Müzəffər qızı
  78. Səmədov Teymur Qırımxan oğlu
  79. Süleymanova Adilə Mürsəl qızı
  80. Şirməmmədov Namis Xanmirzə oğlu
  81. Şükürov Mehman Şakir oğlu
  82. Tağıyev Mail Bağı oğlu
  83. Talıbov Natiq Həsən oğlu
  84. Tarverdiyev Namiq Qorxmaz oğlu
  85. Vəliyev Mübariz İbrahim oğlu
  86. Zeynalov Akif Rəsul oğlu
  87. Zülfüqarlı Aygün Raqif qızı

Hüseynov Ramiz Ağəli oğlu

Sumqayıt şəhər təşkilatının VIII konfransında sədr seçilmişdir.

 

Qadınlar şurasının sədri - Cəlilova Nazilə Yavər qızı

 

Gənclər təşkilatının sədri - Məmmədzadə Elvin Məharət oğlu