YENİ AZƏRBAYCAN PARTİYASI

Yeni Azərbaycan Partiyası dünənin, bu günün və gələcəyin partiyasıdır!
ÜZVLƏRİN SAYI: 0
BİZƏ YAZIN

 

 

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi   

Talıbov Vasif Yusif oğlu

 

 

 

 

 

 

 

2 saylı Şərur seçki dairəsi      

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

 

 

 

 

 

 

 

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi                                     

İbrahimov Eldar Rza oğlu

 

 

 

 

 

 

 

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi                                                                                     

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

 

 

 

 

 

 

 

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

 

 

 

 

 

 

 

7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi

Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu

 

 

 

 

 

 

 

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi   

Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
 

 

 

 

 

 

 

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi 

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu
 

 

 

 

 

 

 

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Xasayeva Səbinə Səməd qızı

 

 

 

 

 

 

 

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

Əliyev Rauf Asif oğlu

 

 

 

 

 

 

 

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi                                 

Allahverdiyev Elnur Marat oğlu

 

 

 

 

 

 

 

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi       

Məmmədov Hikmət Baba oğlu

 

 

 

 

 

 

 

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı
 

 

 

 

 

 

 

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

 

 

 

 

 

 

 

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu

 

 

 

 

 

 

 

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva  Sevinc Həbib qızı

 

 

 

 

 

 

 

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Afət Əbil qızı

 

 

 

 

 

 

 

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi      

Zabelin Mixail Yuryeviç

 

 

 

 

 

 

 

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi           

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı
 

 

 

 

 

 

 

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi 

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu
 

 

 

 

 

 

 

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi             

Cəfərov Müşfiq Cəfər oğlu

 

 

 

 

 

 

 

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi  

Quliyev Musa İsa oğlu

 

 

 

 

 

 

 

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

Hüseynova Hicran Kamran qızı

 

 

 

 

 

 

 

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

Mirkişili Tahir Famil oğlu
 

 

 

 

 

 

 

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi        

Hacıyev Emin Məcid oğlu

 

 

 

 

 

 

 

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

Məmmədli Müşfiq Fazil oğlu

 

 

 

 

 

 

 

45 saylı Abşeron seçki dairəsi           

Əsədov Oqtay Sabir oğlu
 

 

 

 

 

 

 

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

 

 

 

 

 

 

 

48 saylı Yevlax seçki dairəsi

Məmmədov İlham Kazım oğlu

 

 

 

 

 

 

 

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi     

Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu

 

 

 

 

 

 

 

51 saylı Qusar seçki dairəsi   

Badamov Azər Camal oğlu

 

 

 

 

 

 

 

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu

 

 

 

 

 

 

 

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

Səlimov Eldəniz Adil oğlu

 

 

 

 

 

 

 

62 saylı Saatlı seçki dairəsi   

Ələkbərli Əziz Yusif oğlu

 

 

 

 

 

 

 

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

Cəfərov Kamal Xaqani oğlu

 

 

 

 

 

 

 

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu

 

 

 

 

 

 

 

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi                

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

 

 

 

 

 

 

 

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

Həsənov Malik Əvəz oğlu

 

 

 

 

 

 

 

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

Nəsirov Elman Xudam oğlu

 

 

 

 

 

 

 

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu

 

 

 

 

 

 

 

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi

İsgəndərov Anar Camal oğlu

 

 

 

 

 

 

 

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi        

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

 

 

 

 

 

 

 

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

 

 

 

 

 

 

 

77 saylı Astara seçki dairəsi  

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

 

 

 

 

 

 

 

78 saylı Lerik seçki dairəsi    

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

 

 

 

 

 

 

 

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi         

İsmayılov Şahin Əmir oğlu

 

 

 

 

 

 

 

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi         

Rzayev Tahir Musa oğlu

 

 

 

 

 

 

 

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi  

Osmanov Cavid Həmid oğlu
 

 

 

 

 

 

 

91 saylı Ucar seçki dairəsi     

Həsən Ramil Sahib oğlu

 

 

 

 

 

 

 

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi

Yıldırım Fatma Vidadi qızı

 

 

 

 

 

 

 

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi     

Məmmədov Anar İlyaz oğlu

 

 

 

 

 

 

 

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu
 

 

 

 

 

 

 

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

Qafarova Sahibə Əli qızı

 

 

 

 

 

 

 

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi                

Həsənov Nurlan Urfan oğlu

 

 

 

 

 

 

 

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

Bayramov Kamran Fərhad oğlu

 

 

 

 

 

 

 

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi                             

Elşad Mirbəşir oğlu

 

 

 

 

 

 

 

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

Səfərov Nizami Abdulla oğlu

 

 

 

 

 

 

 

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi        

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

 

 

 

 

 

 

 

107 saylı Qazax seçki dairəsi

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

 

 

 

 

 

 

 

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi         

Cəfərov Nizami Qulu oğlu

 

 

 

 

 

 

 

109 saylı Balakən seçki dairəsi         

Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
 

 

 

 

 

 

 

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi                             

Əliyeva Kamilə Əliağa qızı

 

 

 

 

 

 

 

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi      

İskəndərov Vüqar Yapon oğlu

 

 

 

 

 

 

 

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

 

 

 

 

 

 

 

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

 

 

 

 

 

 

 

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi      

Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu

 

 

 

 

 

 

 

121 saylı Laçın seçki dairəsi

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu
 

 

 

 

 

 

 

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi

Məmmədov Aqil Sadiq oğlu

 

 

 

 

 

 

 

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

Məmmədov  Elman Camal oğlu

 

 

 

 

 

 

 

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi      

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu